Prosinec 2007

Doplňky....wuaaa

30. prosince 2007 v 15:46 | N.atalka x_O

23.12.2007

28. prosince 2007 v 10:39 | N.atalka x_O
Pict dne...po půl roku...xD no ale tenhle pict se mi zdá takovej strašidelnej xD né vážně..!!! Připomíná film na který jsem dneska koukala..!! Nenávist....wuaaaa to je nářez xP

Proč?

17. prosince 2007 v 20:05 | N.atalka x_O
Taky máte v hlavě často tu šílenou otázku Proč?? Já skoro pořád.. je to něco zvláštního.. člověk neví vlastně jestli je to slovo.. věta.. nebb pouze jednotlivá písmena na která neni odpověď. Už jako malý děti jsme se ptaly mámy Proč.. ae nikdy jsme nezískali přesnou odpověď.. "Proč musim jíst?"-"Abys byla velká."-"Proč mám být velká?"-"Abys byla silná."-"Proč musím být silná?"-"Protože život je někdy těžký."-"Proč je život někdy těžký?"-"To už tak prostě je."-"Ale PROČ??"...a odpověď?? NENI...ať se zeptáte na cokoliv nikdy se nedostanete ke kořenům slova Proč...zajímavý co?? Kdykoliv se něco stane objeví se Proč...Proč nás prostě provází celým životem... Proč se na mě nepodívá?? Proč mi nenapíše?? Proč nepřišel?? Proč jsem se do něj vlastně zamilovala?? Proč nemám šanci?? Proč Proč Proč...už mám pokrk slova Proč !! :'( Pač je za všim a neni odpověď!!

Takové normální ráno..xD

17. prosince 2007 v 19:38 | N.atalka x_O
Prostě reklamí úvaha na výrobky,které se pordávají v obchodech naší ČR...xD určitě si to přečtěte .... :)

Jak si mohl?

17. prosince 2007 v 19:31 | N.atalka x_O
Když jsem byla štěňátko, zabavila jsem tě svou hravostí a rozesmávala jsem tě. Nazýval jsi mě svým děťátkem a přes mnohé rozkousané boty a jiné pohromy jsem se stala tvým nejlepším přítelem. Vždy, když jsem byla zlobivá, pokýval jsi nade mnou prstem a zeptal jsi se: "Jak si mohla?!" - ale nakonec jsi mi vždy odpustil, povalil mě na záda a poškrábal na bříšku.


Rock,rock rock

16. prosince 2007 v 14:04 | N.atalka x_O

Green Pict

8. prosince 2007 v 10:47 | N.atalka x_O
Ouuuu tak jsem tak jezdila po blogách mých kamarádů..a najela jsem na blog od °°Peťulky°° a ona tam měla článek o červené barvě..tak mě hned napadlo udělat podobnej ale o barvě která se líbí mě..!! a to je Zelená..!!! Obrázky jsem našla na ♥ mega stránce ♥ ... a udělala článek...btw Zelenou fuck miluju a uvědomuju si že nemám žádný zelný triko :P to se musí napravit xD

Frindship and love..?!

2. prosince 2007 v 11:55 | N.atalka x_O
Oko za oko zub za zub...Kvůli přátelství někdy děláme věci,které by jsme kvůli lásce raději vynechali..!!!
I kdyžse naše cesty rozdělí...půjdem stejným směrem..!!!:)
Proč by nemohla být přátelství jako tato?
Pro přátelství by jsme i zemřeli....
Přátelé navěky..!!!:)
Ostrov přátelství..tam bych se jedno uchtěla podívat ...tam bych těprve poznala své opravdové přátele...a nemusela bych se před nimi přetvařovat nebo si na něco hrát..tam bych jim mohla věřit..pač bych věděla,že jsou to ty pravý..!!!
Přátelství nebo láska? Takhle se ptá určitě hodně lidí...Ani by vás nikdy nenapadlo být něco víc než přáteli...a najednou vás to chytne za nohu a nepustí...a může vám to přátelství zbořit...to které jste pěstovali už od semínka a vyrostla z něj krásná květina...a vi ji jedním slovem zničíte..!!!
Chyť mě pevně za ruku a říkej ,,Jsem tvůj přítel..!!''
Přátelství může mít spouty podob a tváří..!!!
Přátelství je..poklad...je jako umění...je jedna mysl ve dvou tělech...sladká zodpovědnost...je to přátelství :p...a je to láska bez křídel..!!
Přátelství nikdy neumře..!!!
Přátelství není zločin..nenechej si ho vzít..!!!
Zamilovanost bez lásky na 10 ? (Friendship..!)
Přátelství znamená mít rád...Po nocích o druhého se bát..přítel je ten,který bvšechno ví a na duši tě pohladí...přátelství je jako skvělý sen...jím začíná nový den..přítel je ten kdo nezapomene...v dobrém si na tebe vzpomene..přátelství je o jednoho se prát v těch nejhorší situacívh za ním stát..!!!Přítel je ten kdo ti snese kousek nebe...a ten kousek je jen pro Tebe..!! Tohle je přátelství:)
Nidky nebudeš mou tajnou láskou...Nemám proč tě zkrívat..!!:)
Někdy za chyby,které děláme platíme tím nejdrahžím co máme..(přátelstvím)
Jeden čin to může celé zbořit celou tu velikanskou věž..A mi se jí pak někdy bojíme postavit znova..!!!
Jen přátele? Ano,takhle to bylo,je a bude..!!
Často jsou neši pravý přátelé jen odrazem v zrcadle..!!:(
Nehledej přátele...!! Oni si tě najdou sami:)
Je krásné budit se každé ráno s pocitem,že někomu na vás záleží......
Přátelství znamená myslet jako celek..ale nikdy jím nebýt..!!
Budeš pro mě vždy číslo 1 a ne číslo 2..!!!
Na přátele nehledíme z venku,ale ze vnitř..!!

Fotoueperejšn xD

2. prosince 2007 v 9:08 | N.atalka x_O


Tyhle libový picty jsou od mojí ° Peťulky ° a jsou tak libový až to není možné já tak ty vecičky co cvakaj miluju *IN LOVE*